Messevegger er en perfekt løsning for deg som skal stille ut på en messe eller et event. Man får en stor eksponeringsflate, samtidig som det er enkelt å transportere og montere systemet. Nedenfor finner du vårt utvalg av messevegger. Om du vil ha hjelp med å velge et standsystem som passer deres behov, kontakt oss gjerne. Samtlige vegger finnes på denne siden, men man kan også filtrere ut popup-vegger, tøyvegger eller softwalls via bildene under.
Tilgjengelig i tre forskjellige størrelser.
9 090 kr
Rete PopUp-vegger med utstillingsbord som tilvalg.
9 090 kr
Tilgjengelig i to forskjellige størrelser. Lys inkludert, messebord kan også kjøpes.
6 950 kr
Standvegg i tekstil 288x224 cm inkl. veske.
7 805 kr
Messevegg Fabric System grunnkit, kun 1 stk. stolpe
10 160 kr
En kurvet vegg som kan bli alt mellom to til ti meter bred uten problemer. Justerbar høyde.
10 160 kr
Dobbeltsidig system med bildeflate i stoff.
28 885 kr
3 stk rollups med magnetlister gir en tre meter lag messevegg.
5 985 kr
Et dobbeltsidig system som kan bestilles i en rett eller buet versjon.
6 200 kr
Lysboks fra Expolinc i tre forskjellige størrelser.
24 605 kr
Lysboks med en størrelse på 100x200cm fra Expolinc.
11 550 kr
En vegg med et unikt utseende. Myke former som skaper en adskilt flate.
16 045 kr
En rett vegg med myke kanter. Perfekt som bakgrunn.
9 305 kr
En stor puckformet vegg med myke og runde kanter.
15 510 kr
Denne typen produkter har mange forskjellige navn; messevegg, bildevegg, pop-up-vegg, stand-system etc. Uansett hva man kaller det, så dreier det seg om større produkter som er laget for å eksponere et budskap på en effektiv måte.
Generelt sett deler vi messeveggene våre inn i to forskjellige kategorier; tekstilvegger og panelvegger. Tekstilveggene har et bildebudskap av tekstil. Tekstil er et relativt billig materiale, noe som innebærer at disse produktene er svært kostnadseffektive. Tekstil tar lite plass ved transport og kan for eksempel bæres i en enkel pose. Ulempen med tekstil på en messevegg er at det dannes folder, men dette kan man i stor grad unngå dersom man er forsiktig med stoffet og bretter det sammen etter messen.
Panelvegger, ofte kalt pop-up-vegger, består av flere forskjellige paneler som er laget av et stivt materiale. Den vanligste størrelsen har fem foto-paneler, men det finnes både mindre og større systemer. Hvert foto-panel har magneter på baksiden som festes på stativet. Dette systemet er veldig lettvint å montere. Det noe hardere materialet gjør at veggen blir mer solid og gir et mer profesjonelt inntrykk. Vi anbefaler at man kjøper med seg et messebord til pop-up-veggene, da det gjør monteringen mye enklere når man tar det med til messen
Softwalls er en ny produkttype i vårt sortiment. Det er en type messevegg som kles i et trykt stretchmateriale som omslutter stativet på en mykere, mer organisk måte. Takket være dette kan man lage nye morsomme utforminger som tidligere ikke var mulig med vanlig tøymateriale. Det er viktig at man skiller seg ut litt ekstra på messer og events, noe dette produktet er perfekt for. Isteden for rette vanlige messevegger, kan man finne på noe nyskapende som vekker interesse og oppmerksomhet hos forbipasserende.
Popup-veggene er våre mest solgte, og til dem finnes også flere ulike spesialløsninger og tilbehør som ikke ligger ute på hjemmesiden. Besøk gjerne Expolincs hjemmeside – de er pro-dusenten av maskinvaren, og det meste av deres produkter kan vi skaffe uten problem. Kontakt oss gjerne om du finner noe du er interessert i.

Messevegg Fabric System finnes kun ferdig produsert i et par varianter, men det er et system som kan tilpasses til nesten alle størrelser og formater. Vennligst kontakt oss dersom du er interessert i en spesialløsning, og forklar hvilket mål du trenger. Vi setter sammen et prisforslag til deg. Tidligere har vi til og med laget spesialløsninger som tekstil- og panelvegger med trykk på baksiden, eller to vegger som er sammenslåtte. Vi løser det meste!
PopUp-väggarna är våra mest sålda och till dem så finns även flera olika speciallösningar och tillbehör som inte finns på hemsidan. Besök gärna Expolinc's hemsida, de är tillverkaren av hårdvaran och det mesta av deras produkter kan vi fixa utan bekymmer. Kontakta gärna oss om ni hittar något som ni är intresserade av.

n messestand har stor eksponeringsoverflate, men tenk på at det er noe som betraktes på avstand. Istedenfor å fylle overflaten med masse informasjon, tenk motsatt. Det skal være så lite informasjon som mulig og så stort som mulig, slik at det synes på lang avstand. En logo øverst til venstre eller sentrert på midten er det vanligste, og man kan også komplettere med et stilig bakgrunnsbilde som lokker interessen til publikum. Husk at nesten alle stand-systemer også har foto-paneler på sidene, samt av og til baksiden. Les derfor instruksjonene som er på produktsiden og bruk malen dersom dette er tilgjengelig. Grafisk Hjelp er et tilleggsprodukt for deg som trenger hjelp til å lage en komplett trykkfil.
